Naslovnica Naslovnica Gideon brothers Viljevo slavi naslov

Gideon brothers Viljevo slavi naslov

402

Jučer je finalnim danom završeno odigravanje 31. Malonogometnog turnira Zima 2018./2019. koji se ove godine, a radi radova u orahovačkoj sportskoj dvorani, igrao u Čačincima. Pozivu organizatora javilo se više od 60 momčadi u osam natjecateljskih kategorija. U onoj najzanimljivijoj, seniorskoj, do prve titule došla je momčad Gideon brothers iz Viljeva, koji su nakon boljeg izvođenja udarca sa šest metara savladali feričanačke Džezere CB Radić Osječko s 4:3. Treće mjesto pripalo je čačinačkom Lješnjak Unitedu, dok je četvrto mjesto zauzela momčad Žali bože iz Borika. Osim pehara i medalja, pobjednicima iz Viljeva pripala je i vrijedna novčana nagrada u iznosu od 16 tisuća kuna.

Najbolji strijelac turnira Seniora : Vladimir Torčić / Dino Milinović /Domagoj Ninčević
Najbolji vratar turnira Seniora : Darko Knežević – Gideon brothers
Najbolji igrač turnira Seniora : Milan Prlić – Gideon brothers
Feirplay ekipa Seniorska :Auto škola Zebra Slatina

U kategoriji veterana prvo mjesto,pripalo je pištanačkoj Noji United koji su u finalu pobijedili slatinski Mars napada. Treće mjesto pripalo je Caffe baru Sidro iz Nove Bukovice, dok su četvrti bili veterani iz Slatine, momčad Stanje šoka.
Najbolji strijelac turnira Veterana : Dragan Ostojić – Mrs napada
Najbolji vratar turnira Veterana : Nikola Miščević – Mars napada
Najbolji igrač turnira Veterana : Stipica Bušljeta – Noja United
Feirplay ekipa Veteranska : Slatinska banka dd
U kategoriji mjesta slavila je momčad Voćina, druga je bila Slatina Auto servis Ino, treći Čačinci, dok je četvrto mjesto pripalo Orahovici Priprema i gradnja.
Najbolji strijelac turnira Mjesta : Zdenko Lončarek /Patrik Fotez
Najbolji vratar turnira Mjesta : Marin Jaković – Voćin
Najbolji igrač turnira Mjesta : Emanuel Jaković – Voćin
Feirplay ekipa Mjesta : Stara Jošava
U kategoriji juniora prvo mjesto osvojila je momčad H2O OPG Rukavina Crkvari , drugi su bili juniori OPG Dmitrovi CB Bolero Slatina, treće mjesto pripalo je Aristokratima, dok su četvrti u kategoriji juniora bili Prijatelji iz Ćeralija.

Najbolji strijelac turnira Juniora : Matej Rukavina – PG Rukavina
Najbolji vratar turnira Juniora : Petar Kratzl – OPG Rukavina
Najbolji igrač turnira Juniora : Filip Lončarević – OPG Rukavina
Feirplay ekipa Juniorska: Rile Mont Slatina
U omladinskim kategorijama postignuti su sljedeći rezultati. Kategoriju U-8 osvojila je Škola nogometa Slatina, koji su u finalu pobijedili prvu momčad Škole nogometa orahovačkog Papuka. Treće mjesto pripalo je NK Mladost Hećimović Čačinci dok su četvrti bili mladi nogometaši druge momčadi Škole nogometa orahovačkog Papuka.

Najbolji strijelac turnira U-8 : Luka Jurlina – ŠN Slatina
Najbolji vratar turnira U-8 : Dario Tuzlak – ŠN Slatina
Najbolji igrač turnira U-8 : Tin Patkoš – ŠN Papuk Orahovica
Feirplay ekipa U-8 : ŠN Papuk-2 Orahovica
U kategoriji u-10 naslov je pripao NK martin Apartmani Sertić, drugo mjesto osvojila su članovi ŠN FEŠK CB Aloha Feričanci, treće mjesto pripalo je prvoj momčadi Škole nogometa Papuk Orahovica, dok su četvrti bili polaznici Škole nogometa Slatina.
Najbolji strijelac turnira U-10 : Patrik Vidaković – ŠN FEŠK CB Aloha
Najbolji vratar turnira U-10 : Leon Katruša – NK Martin Apartmani Sertić
Najbolji igrač turnira U-10 : Laura Libić – ŠN FEŠK CBAloha
Feirplay ekipa U-10 : NK Mladost Čačinci
Kategoriju U-12 osvojila je momčad MNK Apokalipsa iz Nove Bukovice, drugi su bili nogometaši ŠN FEŠK Auto Vukoja Feričanci, treći Voćin a četvrta NK Mladost Čačinci.

Najbolji strijelac turnira U-12 : Marko Jozić – NK Voćin
Najbolji vratar turnira U-12 : Tomislav Volenik – ŠN FEšK Auto Vukoja
Najbolji igrač turnira U-12 : Matej Bračun- MNK Apokalipsa Nova Bukovica
Feirplay ekipa U-12 : NK Slavonija Sladojevci
I na koncu prvo mjesto u kategoriji U-14 pripalo je momčadi Slanci Zdenci, drugi je bila Slavonija iz Sladojevaca, treća ŠN FEŠK Feraplast a četvrti nogometaši iz Voćina.
Najbolji strijelac turnira U-14 : Dorijan Jakobek – ŠN FEŠK Feraplast
Najbolji vratar turnira U-14 : Petar Čis – Slanci Zdenci
Najbolji igrač turnira U-14 : Matej Jukić – Slanci Zdenci
Feirplay ekipa U-14 : NK Mladost Matešić d.o.o. Čačinci
U svim kategorijama, za prva tri mjesta, podijeljene su medalje, pehari i zahvalnice, a nagrađeni su I najbolji pojedinci u svim kategorijama, te fair play momčadi.
Turnir je trajao šesnaest natjecateljskih dana i prošao je bez teških povreda . (fotografija:antevicic, facebook)

Više s turnira i u današnjoj Štoperici, od 14 sati.