Naslovnica Naslovnica Orahovačke srednjoškolke prvakinje u futsalu

Orahovačke srednjoškolke prvakinje u futsalu

222

U sportskoj dvorani u u Gradini, a u sklopu županijske završnice školskih sportskih društava u futsalu za djevojke, orahovačke srednjoškolke,  osvojile su prvo mjesto. Prvo su u polufinalu, nakon boljeg izvođenja udaraca sa šest metara pobijedile ŠSD Marul iz Slatine sa 6:5, u regularnom dijelu bilo je 3:3, da bi u finalu, uvjerljivo nadvisile Pitomaču čak sa 6:0. Treće mjesto pripalo je Marulu koji su s 3:1 nadvisio slatinski Tehničar.
Ekipu orahovačke Victorie predvodio je profesor Hribar, a naslov prvaka osvojile su, golmanica Marta Vekić, te igračice Marta Gali, Željka Tikvan, Zrinka Jović, Ana Matišić, Nives Svečak, Vanja Balaž, Izabela Mesinger, Doroteja Straka, Lorena Šipoš, Jelena Zubak I Ines Mikić.
Finalni dvoboji završnice prvenstva Hrvatske u futsalu za djevojke, bit će odigrani naredne godine od 30.travnja do 02. svibnja u Poreču. (fotografija: www.icv.hr)