Naslovnica Naslovnica CB Radić iz Našica osvojio Orahovicu

CB Radić iz Našica osvojio Orahovicu

66

Jučerašnjim finalnim danom završen je malonogometni turnir, koji se u Orahovici igrao po 32. puta. U današnjem Dnevniku donosimo vam imena pobjednika u svim kategorijama te najbolje pojedince turnira. U najmlađoj kategoriji, igrača do osam godina, prvo mjesto osvojila je momčad Škole nogometa Slatina koja je pobijedila ŠN Orahovica u finalu s 1:0. Treće mjesto osvojila je momčad NK FEŠK Feraplast. Za najboljeg igrača turnira izabran je Dorijan Podboj, Orahovčanin Roko Pavelić najbolji je vratar turnira, dok je najbolji strijelac Karlo Šikić. Trofej fair playa osvojila je momčad čačinačke Mladosti. U kategoriji igrača do deset godina prvo mjesto pripalo je NK FEŠK Cab Aloha koji su jučer u finalu s 1:0 pobijedili ŠN Slatina. Treća je bila ŠN Orahovica Klesarstvo Čiš, dok je četvrto mjesto pripalo NK Mladost Matešić d.o.o. Čačinci. Za najboljeg igrača turnira izabrana je Laura Libić, prvi strijelac je Marko Zibaj, dok je za najboljeg vratara izabran Andreas Jagodić. Trofej za fair play primila je momčad Vugora Zlatni kebab Donja Motičina. U kategoriji igrača do 12 godina prvo mjesto osvojila je momčad Prijatelja koji su u finalu pobijedili ŠN Slatina MNK Apokalipsa s 1:0. Treće mjesto pripalo je ŠN Orahovica dok su četvrti bili članovi NK FEŠK Auto Vukoja. Valentino Kolić najbolji je strijelac, Jan Adžić vratar, a Antonio Trupina Igrač. Fair play nagradu osvojila je momčad NK FEŠK Auto Vukoja. Kategoriju U-14 osvojila je momčad NK FEŠK Latema profesionalni alati koji su u finalu nakon boljeg izvođenja udaraca sa šest metara pobijedili NK Đurđenovac AID & CO Sobna vrata. Treće mjesto pripalo je NK Mladost Čačinci dok su četvrti bili mladići NK Voćin. Luka Brkić je najbolji strijelac, Dragan Tomić vratar, dok je Tomi Kuric proglašen najboljim igračem. Nagradu za fair play osvojila je momčad NK Voćin. U kategoriji do 16 godina također je slavila momčad iz Feričanaca NK FEŠK CB Tik koji su u finalu s 2:1 nadvisili Voćin, dok je treće mjesto pripalo MNK Sparta. Nikola Tomić najbolji je strijelac, Jan Kanđara vratar, a Tomislav Topolovec igrač. Za fair play momčad izabran je MNK Sparta. Juniorsku kategoriju osvojili su hakleri momčadi pod nazivom Error 404 Mario Gold koji su u finalu nakon boljeg izvođenja šesteraca nadvisi OPG Rukavinu s 2:1. Treće mjesto pripalo je juniorima CB La Vie iz Orahovice, dok je četvero mjesto osvojila momčad NK FEŠK CB Sfera. Marin Zdelar najbolji je strijelac, Petar Kratzl vratar, a Dorian Bogati igrač. Za fair play momčad izabrana je momčad NK FEŠK CB Sfera. Veteransku kategoriji osvojila je momčad Noje United koji su u finalu nakon boljeg izvođenja udaraca sa šest metara pobijedili veterane NK Fešk. Treće mjesto pripalo je CB Vertigo Orahovica. Milan Babac najbolji je strijelac, Ivo Kljajić vratar a Igor Zubaj igrač. Fair play momčad je CB Vertigo Orahovica. U kategoriji Mjesta prvo mjesto osvojio je Voćin koji je u finalu nakon boljeg izvođenja udaraca sa šest metara pobijedio Feričance CB Aloha s 4:2. Treći su bili igrači Stare Jošave, Nove Jošave I Crkvara Iskrica, dok je četvrta bila momčad Čačinci Desperados. Najbolji strijelac je Ivan Vuković, Duje Buzančić vratar, a Ivan Kapraljević igrač. Fair play momčad je Čačinci Desperados. I na koncu u seniorskoj konkurenciji treće mjesto osvojili su Duhovi iz Orahovice koji su jučer s 3:1 nadvisili prošlogodišnje pobjednike Gideon Brotherse iz Viljeva. Finala utakmica bila je u znaku momčadi iz Našica i Čačinaca, a potpuno su zasluženo naslov su osvojili igrači CB Radić iz Našica koji su sa 4:0 pobijedili momčad Lješnjak Uniteda Klesarstvo Čiš Čačinci s 4:0. Najbolji strijelac turnira bio je Matko Mikola, Mario Banović prvi je vratar, dok je Domagoj Ninčević primio nagradu za najboljeg igrača turnira. Trofej fair playa osvojila je momčad MNK Apokalipsa Brezik. Foto Facebook Ivan Kapraljević